У Мар'янівській селищній територіальній громаді й надалі заборонений продаж алкоголю!

17.03.2022

Учора наказом Волинської обласної військової адміністрації дозволено продаж пива, вина та слабоалкогольних напоїв на території області.

Однак, на території Мар'янівської селищної територіальної громади продаж пива, вина та слабоалкогольних напоїв буде й надалі заборонено. Відповідне розпорядження сьогодні підписав селищний голова Олег Басалик.

“У зв'язку з тим, що в Україні триває війна, у всіх населених пунктах в людей на руках величезна кількість зброї, відновлення продажу пива, вина та слабоалкогольних напоїв є не на часі в нашій громаді.

Святкувати будемо після перемоги!”, - наголосив селищний голова.